Y11893K32000FR13L
MFR.Part #
Y11893K32000FR13L
JLCPCB Part #
C1496653
Description
-55℃~+175℃ 3.32kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS