Y11892K37000VR1R
MFR.Part #
Y11892K37000VR1R
JLCPCB Part #
C1495430
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 2.37kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS