Y11892K26000VR0L
MFR.Part #
Y11892K26000VR0L
JLCPCB Part #
C1493704
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 2.26kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS