Y11891K24000BR13L
MFR.Part #
Y11891K24000BR13L
JLCPCB Part #
C1495222
Description
-55℃~+175℃ 1.24kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS