Y118915K8000TR13L
MFR.Part #
Y118915K8000TR13L
JLCPCB Part #
C1493407
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS