Y1184250K000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1184250K000T9L
JLCPCB Part #
C1496027
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS