Y117290R0000B9W
MFR.Part #
Y117290R0000B9W
JLCPCB Part #
C4098044
Description
-55℃~+150℃ 100mW 90Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS