Y1172909R000T9R
MFR.Part #
Y1172909R000T9R
JLCPCB Part #
C4261084
Description
-55℃~+150℃ 100mW 909Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS