Y1172825R000T9R
MFR.Part #
Y1172825R000T9R
JLCPCB Part #
C3989505
Description
-55℃~+150℃ 100mW 825Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS