Y117275R0000A0W
MFR.Part #
Y117275R0000A0W
JLCPCB Part #
C4077502
Description
-55℃~+150℃ 100mW 75Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount