Y11726K66000A9R
MFR.Part #
Y11726K66000A9R
JLCPCB Part #
C4222778
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.66kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS