Y11726K65000T0W
MFR.Part #
Y11726K65000T0W
JLCPCB Part #
C4090006
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.65kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount