Y11725K62000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11725K62000Q0R
JLCPCB Part #
C4186717
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.62kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount