Y11725K11000T0R
MFR.Part #
Y11725K11000T0R
JLCPCB Part #
C3951135
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.11kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount