Y1172562R000B9W
MFR.Part #
Y1172562R000B9W
JLCPCB Part #
C4013494
Description
-55℃~+150℃ 100mW 562Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS