Y1172510R000B9W
MFR.Part #
Y1172510R000B9W
JLCPCB Part #
C4191144
Description
-55℃~+150℃ 100mW 510Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS