Y1172500R000T9R
MFR.Part #
Y1172500R000T9R
JLCPCB Part #
C4117422
Description
-55℃~+150℃ 100mW 500Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS