Y1172500R000T0R
MFR.Part #
Y1172500R000T0R
JLCPCB Part #
C3955580
Description
-55℃~+150℃ 100mW 500Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount