Y1172500R000C9W
MFR.Part #
Y1172500R000C9W
JLCPCB Part #
C4115641
Description
-55℃~+150℃ 100mW 500Ω ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS