Y1172500R000A0W
MFR.Part #
Y1172500R000A0W
JLCPCB Part #
C4081210
Description
-55℃~+150℃ 100mW 500Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount