Y11724K99000B0W
MFR.Part #
Y11724K99000B0W
JLCPCB Part #
C3931487
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.99kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount