Y11724K68200T0W
MFR.Part #
Y11724K68200T0W
JLCPCB Part #
C4057175
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.682kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount