Y11724K60000B9R
MFR.Part #
Y11724K60000B9R
JLCPCB Part #
C4343190
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.6kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS