Y1172499R000Q9W
MFR.Part #
Y1172499R000Q9W
JLCPCB Part #
C4320580
Description
-55℃~+150℃ 100mW 499Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS