Y1172498R000B9R
MFR.Part #
Y1172498R000B9R
JLCPCB Part #
C4178179
Description
-55℃~+150℃ 100mW 498Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS