Y117245R0000C9W
MFR.Part #
Y117245R0000C9W
JLCPCB Part #
C4292521
Description
-55℃~+150℃ 100mW 45Ω ±0.25% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS