Y1172432R000A9R
MFR.Part #
Y1172432R000A9R
JLCPCB Part #
C4111753
Description
-55℃~+150℃ 100mW 432Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS