Y11723K66900B0R
MFR.Part #
Y11723K66900B0R
JLCPCB Part #
C4081580
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.669kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount