Y11723K65000T9R
MFR.Part #
Y11723K65000T9R
JLCPCB Part #
C3983301
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.65kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS