Y11723K57000T0R
MFR.Part #
Y11723K57000T0R
JLCPCB Part #
C4251217
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.57kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount