Y11723K30000B0W
MFR.Part #
Y11723K30000B0W
JLCPCB Part #
C4289200
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.3kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount