Y11723K16000B9W
MFR.Part #
Y11723K16000B9W
JLCPCB Part #
C4091717
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.16kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS