Y117233R0000B9R
MFR.Part #
Y117233R0000B9R
JLCPCB Part #
C4148576
Description
-55℃~+150℃ 100mW 33Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS