Y1172300R000T0W
MFR.Part #
Y1172300R000T0W
JLCPCB Part #
C4290819
Description
-55℃~+150℃ 100mW 300Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount