Y1172300R000T0R
MFR.Part #
Y1172300R000T0R
JLCPCB Part #
C4356756
Description
-55℃~+150℃ 100mW 300Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount