Y11722K65860Q0R
MFR.Part #
Y11722K65860Q0R
JLCPCB Part #
C3923459
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.6586kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount