Y11722K50000T9R
MFR.Part #
Y11722K50000T9R
JLCPCB Part #
C4272186
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.5kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS