Y11722K49000T0R
MFR.Part #
Y11722K49000T0R
JLCPCB Part #
C4115178
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.49kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount