Y11722K20000F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11722K20000F9R
JLCPCB Part #
C4140042
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.2kΩ Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS