Y1172226R000B9W
MFR.Part #
Y1172226R000B9W
JLCPCB Part #
C4053996
Description
-55℃~+150℃ 100mW 226Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS