Y11721K80000T0R
MFR.Part #
Y11721K80000T0R
JLCPCB Part #
C4081194
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount