Y11721K70000A0W
MFR.Part #
Y11721K70000A0W
JLCPCB Part #
C4268821
Description
-55℃~+150℃ 1.7kΩ 100mW ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount