Y11721K69000T9W
MFR.Part #
Y11721K69000T9W
JLCPCB Part #
C4206824
Description
-55℃~+150℃ 1.69kΩ 100mW ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS