Y11721K66600T0W
MFR.Part #
Y11721K66600T0W
JLCPCB Part #
C4144603
Description
-55℃~+150℃ 1.666kΩ 100mW ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount