Y11721K60000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11721K60000B9W
JLCPCB Part #
C4305724
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.6kΩ 100mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS