Y11721K50000T9R
MFR.Part #
Y11721K50000T9R
JLCPCB Part #
C4082991
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS