Y11721K50000B9W
MFR.Part #
Y11721K50000B9W
JLCPCB Part #
C4006017
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 100mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS