Y11721K47000D0R
MFR.Part #
Y11721K47000D0R
JLCPCB Part #
C4158284
Description
-55℃~+150℃ 1.47kΩ 100mW ±0.5% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount