Y11721K20000T9R
MFR.Part #
Y11721K20000T9R
JLCPCB Part #
C4105494
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 100mW ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS