Y11721K13000T0W
MFR.Part #
Y11721K13000T0W
JLCPCB Part #
C3983504
Description
-55℃~+150℃ 1.13kΩ 100mW ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount